Samsung cihaz bilgisi sorgulama

Contents:
 • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama
 • İmei No İle Garanti Süresi Sorgulama
 • İmei Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?
 • Telefonunuzdaki özellikleri açan 13 gizli kod
 • Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama

  Bu ilan her türlü yoruma açıktır. Note 2 Camı Kırıldı Kablosuz internet alanında yaşanan yenilikler ve gelişmeler, NOTE 2 ve akıllı cihazlar kullanım ve geliştirme alanının önünü açtı. Buna bağlı olarak çok büyük bir hızla yaygınlaşan Samsung Galaxy Note 2 , taşınabilir olmasının yanı sıra birçok farklı özellikleri ile kullanıcılara farklı ve oldukça işlevsel bir telefon kullanım deneyimi sunuyorlar.


  • Samsung Telefonunuzun Üretim Tarihi ve Yerini Nasıl Öğrenirsiniz » brandingeu.com.
  • Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?.
  • Sayfa Sonu Bağlantıları.
  • Tavsiye - Samsung Phone İnfo (Seri No İle Cihaz Bilgisi Öğrenme) | Mobil Kulüp.
  • Ek bilgi bulun.
  • Samsung Kodları öğrenme!
  • ?

  Ancak Samsung Galaxy Note 2 taşınabilir olmasından ve kullanıcıların sürekli yanında bulundurmasından kaynaklı olarak birçok kazaya da maruz kalabiliyorlar. Belirli bir dayanıklılıkta üretilmekte olan NOTE 2, normal kullanım ölçülerinde arıza yapan cihazlar olmamalarına rağmen, kullanıcıların yanlarından ayırmamaları pek çok farklı darbe ve kazalara da ister istemez davetiye çıkarmamaktadır.

  İmei No İle Garanti Süresi Sorgulama

  Sektöründe uzun hizmet yılları boyunca, nitelikli ve üst düzey hizmet sağlayıcılığı gerçekleştiren firmamız, Kırılan NOTE 2 camlarını orijinal yedek parça ürünleriyle en uygun koşullarda ve en hızlı şekilde değiştirebilmektedir. NOTE 2 telefonlarında en sık görülen arıza türlerinden biri olan Note 2 Camı kırılması, kullanıcıların NOTE 2 telefonu yanlarında taşırlarken, çeşitli şekillerde darbelere maruz kalmaları sonucunda ortaya çıkabilmektedir.

  Tüm markalardaki NOTE 2 görülebilen bu arıza türüne karşı, hızlı ve nitelikli bir hizmet sunumu gerçekleştirebilen firmamıza, web sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, tüm NOTE 2 arızaları ile ilgili detaylı bilgi ve teknik yardım taleplerinde bulunabilirsiniz. Kullanmaya alıştığınız ve tüm işleriniz sırasında size yardımcı olan NOTE 2 telefonların, arızalanması sonucu işlerinizin aksamasının önüne geçmek için başvurabileceğiniz kurumumuz, en kısa süre içerisinde en kaliteli teknik servis hizmetini sağlayabilmektedir.

  Bugün yani 7 Aralık tarihinde arızalanan ve Ağustos tarihinde yurtdışından aldığım pasaport kayıtlı telefonum için Samsungun verdiği yanıt: Ben ürünü aldığım dönemde ki almadan önce özellikle İzmir Samsung servisine sordum Samsung servisi 1 yıl uluslararası garantili olduğunu söyledi , böyle birşey söylenmeseydi telefonumu yurtdışından almazdım.

  Geçen bir telefon baktım. Arkadaş turcellden çıktığını söylüyor.

  İmei Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?

  IMEI sorgulama yaptığımda ise asagidaki gibi yaziyor Durumu: IMEI numarası kayıtlı Kaynak: Samsung Korea Pazar Adı: Samsung Galaxy Note 2 Model Bilgileri: GT-N Genpa ve telpada kayıtlı görünmüyor. Şimdi bu telefonun nerden garantili olduğunu sorgulayabileceğim bir web sitesi var mıdır? Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız.

  CEO ofisine iletmek istediğiniz konunuz mu var? Veya bir önerinizi mi paylaşmak istiyorsunuz?

  Telefonunuzdaki özellikleri açan 13 gizli kod

  Samsung Çağrı Merkezi haftanın her günü Hızlı bir şekilde yanıt almak istiyorsanız, aşağıdaki Canlı Sohbet'e tıklayın veya bize bir e-posta gönderin. Mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz. Model numaranızı bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?


  • Samsung Telefonunuzun Üretim Tarihi ve Yerini Nasıl Öğrenirsiniz.
  • .
  • CİHAZ TAKİP | Samsung Servis.
  • ;
  • Telefonunuzdaki özellikleri açan 13 gizli kod;

  Aşağıdaki menülerden ürününüzü seçerek model numaranızın nerede olduğunu bulabilirsiniz. Popüler aramalar Flash Bildirimi Nedir? Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var? Ürününüz için yardım Daha fazla bilgi   Kılavuzlar ve yazılım indirmeleri Daha fazla bilgi   Yüz yüze destek Daha fazla bilgi.


  1. CİHAZ TAKİP?
  2. Samsung Kodları öğrenme.
  3. SAMSUNG CİHAZLAR GARANTİ SORGULAMA?
  4. Ana Bölümler;
  5. SAMSUNG CİHAZLAR GARANTİ SORGULAMA » Sayfa 1 - 1.
  6. Yardım için buradayız;
  7. Garanti Sorgulama Samsung.
  8. Model numaramı bilmiyorum Daha fazla bilgi. Windows 10 Güncelleme Bilgilendirme. Windows 10 S Destekleyen Modeller.

   Samsung telefonlarda pratik imei sorgulama

   Recent tags:

   • Iphone dan android telefonu takip etme
   • telefon sinyal takibi google earth
   • samsung s5 telefon izleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web