Ödemeli arama engelleme turkcell

Contents:
 • Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için
 • Turkcell Ödemeli Ara Cell Kapatmak Ve Açmak | brandingeu.com
 • Turkcell Hattınızı Ödemeli Aramaya Kapatmak
 • Ödemeli aramaları engellemek
 • Karşı tarafın birbirinden farklı Turkcell ve Hazırkart aboneleri olabilir.

  Sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilmek için

  Tanıdığım kişilerden sık sık Ödemeliara talebi alıyor, her seferinde 1e basıp kabul etmek ile vakit kaybetmek istemiyorum. Kolay bir yolu var mı? Size yaptığı her aramayı kabul etmek istediğiniz numaraları önceden belirtirseniz, her defasında kabul etmek için 1e basmaya gerek kalmadan görüşebiirsiniz.

  Gelen çağrının ödemeli olduğunu belirten kısa bir anonstan sonra görüşme başlar. Diğer numaralardan gelen aramaları kabul edip etmeme hakkınız devam eder. İkili kartta yönlendirilmiş hatta ödemeli arama talebi gelirse işlem nasıl gerçekleşir? İkili kart kullanan bir abonenin yönlendirilmiş hattına Ödemeliara talebi gelirse talep iletilmez.

  Bir abone Ödemeliara ile arayarak beni rahatsız ediyor; nasıl engel olabilirim? Ödemeliara ile aranmak istemediğiniz numaralar varsa TurkcellExtralara giderek, Turkcell Çağrı Merkezini arayarak ya da SüperŞifrenizle giriş yaparak, sitemizdeki Online İşlem Merkezinde abonelik işlemleri bölümünde tanımlama yaparak belirlediğiniz numaraların sizi ödemeli olarak aramasını engelleyebilirsiniz.

  Diğer numaralar sizi ödemeli olarak aradığında ise, gelen çağrıyı kabul etme veya etmeme hakkınız devam eder.

  Turkcell Ödemeli Ara Cell Kapatmak Ve Açmak | brandingeu.com

  Tanımadığım farklı telefon numarasına sahip insanlar Ödemeliara ile arayarak beni rahatsız ediyor. Hiçbir Ödemeliara talebinin bana ulaşmamasını kabul edebilirim.

  Numara Engelleme Nedir?

  Engel olmanın yolu yok mu? Bu durumda hiçbir numaranın Ödemeliara talebi size iletilmeyecektir. Ödemeliara ile tekrar aranmak isterseniz, ye kısa mesaj atmanız, TurkcellExtrayı ziyaret etmeniz ya da Turkcell Çağrı Merkezini yeniden aramanız yeterlidir. Bazı numaralar hariç tüm Ödemeliara taleplerini reddetmek mümkün mü? Evet, çağrı merkezi üzerinden veya TurkcellExtralardan bu istek gerçekleştirilebilir. Kurumlar sık sık soruyor: Bir numaraya gelen tüm çağrılar, Ödemeliara çağrısı olmasa bile aranan numara tarafından ödenebilir mi? Bu tarz bir Turkcell uygulaması henüz mevcut değildir.

  Turkcell Hattınızı Ödemeli Aramaya Kapatmak

  Yurtiçinden gelen Ödemeliara talepleri nasıl reddedilir? Yurtiçinden gelen Ödemeliara taleplerini reddetme nasıl iptal edilir? Online İşlem Merkezinde Ödemeliara ile ilgili işlemleri nerede bulacağım? SüperŞifrenizle giriş yaparak, sitemizdeki Online İşlem Merkezine girdiğinizde Hattınızla ilgili İşlemler menüsünün altında Ödemeliara işlemleri yer alır. Forumda biraz arama yaparsanız bulursunuz.. D kopyacı xD http: Sağol paylaşım için ama bunları herkez biliyor..

  Burası sorular ve cevaplar bölümüdür. Soru soranlara cevap veriyoruz , Demek ki Biri Bilmiyormuş. İstemediğiniz kişilerden gelen aramaları ve SMS'lere son. Numara engelleme ile , hem istediğiniz kişilere izin verip hem de istemediklerinizi engelleyerek size gelen çağrı ve SMS'leri kolayca yönetebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Hem çağrı hem de sms için ayrı ayrı engelleme ve izin listesi oluşturabilirsiniz.

  Listenizi devre dışı bırakmak için: Listenizi tekrar aktif hale getirmek için: Tüm gelen çağrıları engellemek ve tekrar çağrı almak için: Tüm gelen çağrıları engellemek için: Tüm gelen çağrıları tekrar almak için: Markalardan gelen SMS'leri tekrar almaya başlamak için: Numara Listelerini Kapamak ve Açmak için: Ayarlar ile ilgili daha detaylı bilgi için Daha Fazla Bilgi bölümüne bakınız. Ayrıca işlemlerinizi Hesabım uygulaması üzerinden, "Ayarlar"-"Çağrı Ayarlarım" adımlarını takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Servise abone olduktan sonra çağrı ve SMS için engelleme veya izin listesi oluşturmanız gerekmektedir.

  Abonelik sonrasında gelen bilgilendirme mesajı içindeki http: Ayrıca işlemlerinizi Hesabım uygulaması üzerinden, "Ayarlar"-"Çağrı Ayarlarım" adımlarını takip ederek kolayca yapabilirsiniz. Çağrı ve sms için ayrı listeler oluşturabileceğiniz gibi tek bir liste üzerinden de ayarlarınızı yapabilirsiniz.

  Engelleme listesi ve İzin Listesi'ne en fazla numara tanımlayabilirsiniz. Sana Yazmasın Bana Yazsın aboneleri servisten yararlanamaz.

  Ödemeli aramaları engellemek

  Numarasını engellediğiniz kişi sizi aradığında "Aradığınız numara şu anda çağrı kabul etmemektedir. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

  Turkcell Ödemeli Ara Cell Kapatmak Ve Açmak

  Faturalı ve Hazır Kart'lı aboneler için ayda 2. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Servis aboneliği, iptal edilmediği sürece devam eder. Yukarıda tanımladığınız numaralar sizi ödemeli olarak aradığında, gelen aramayı otomatik olarak reddetmiş olursunuz. Tanımladığınız numaralar dışındaki diğer numaralar sizi ödemeli olarak aradığında, gelen aramayı kabul etme hakkınız saklı kalır.


  • Turkcell Hattınızı Ödemeli Aramaya Kapatmak - brandingeu.com - Türkiye'nin Linux platformu.
  • Ödemeli aramalar ve Beni Ara mesajları nasıl engellenir? | Bilenler Kabilesi.
  • Kategoriler.
  • Ödemeli Arama Servisi : Turkcell Ödemeli Ara.
  • En son yayinlananlar.
  • Turkcell Ödemeli Ara Nedir?.

  Sitesinde online işlemlerden yapabilirsin. Evet buradan kolaylıkla yapılabilir, bencede en güzeli kapatmak, kontoru olmayan aramasın.. IloveYouTuqcee Sitesinde online işlemlerden yapabilirsin. Online işlem merkezinden kapattım.. Süpermini Car " Uno 70s".

  Civic'12 Elegance otomatik

  Recent tags:

  • Uydudan cep telefonu sinyal takibi
  • telefon görüşmesini izinsiz kaydetmenin cezası
  • iphone 7 casus yazilim

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web